Tynk

tynk

RODZIMY SIĘ MORALNIE I ETYCZNIE ZAPROGRAMOWANI NA CAŁE ŻYCIE.

RODZIMY SIĘ MORALNIE I ETYCZNIE ZAPROGRAMOWANI NA CAŁE ŻYCIE.

Zmanipulowany Neandertalczyk w Encyclopædii Britannica.Zmanipulowany Neandertalczyk w Encyclopædii Britannica.

Około 2500–2400 p.n.e. Księżyc był najbliżej Ziemi – na orbicie geostacjonarnej.Około 2500–2400 p.n.e. Księżyc był najbliżej Ziemi – na orbicie geostacjonarnej. Piramida Chefrena.

Piramida Chefrena.

Około 2500–2400 p.n.e. Księżyc był najbliżej Ziemi – na orbicie geostacjonarnej.Około 2500–2400 p.n.e. Księżyc był najbliżej Ziemi – na orbicie geostacjonarnej.

Piramida Chefrena, Egipt. Wyrzeźbiona w litej skale, w wapiennej górze.Piramida Chefrena, Egipt. Wyrzeźbiona w litej skale, w wapiennej górze.

Jakim cudem Piramida w Meidum została „zbudowana”, skoro nigdzie w okolicy nie ma kamieniołomów? Jakim cudem Piramida w Meidum została „zbudowana”, skoro nigdzie w okolicy nie ma kamieniołomów?

Teotihuacan, Meksyk, Piramida Księżyca. Na pierwszym planie niezeskrobane pozostałości skalne bazaltowej góry. Znajdują się na trzech stronach piramidy porócz strony frontowej.Teotihuacan, Meksyk, Piramida Księżyca. Na pierwszym planie niezeskrobane pozostałości skalne bazaltowej góry. Znajdują się na trzech stronach piramidy porócz strony frontowej.

Zamek Solera, Hiszpania. Nie tylko piramidy były rzeźbione, pod wpływem bliskości Księżyca (2600–2400 BC), w miękkich wówczas skalnych górach, lecz także zamki, pałace, świątynie, mosty i drogi. Zamek Solera, Hiszpania. Nie tylko piramidy były rzeźbione, pod wpływem bliskości Księżyca (2600–2400 BC), w miękkich wówczas skalnych górach, lecz także zamki, pałace, świątynie, mosty i drogi.

Zamek San Felipe del Morro, Portoryko. Wyrzeźbiony w litej skale bazaltowej, ok. 2600–2400 p.n.e. Zamek San Felipe del Morro, Portoryko. Wyrzeźbiony w litej skale bazaltowej, ok.
2600–2400 p.n.e.

Fałszywe Monumenty koło Piramidy Schodkowej w Egipcie.

Fałszywe Monumenty Znajdujące się koło Piramidy Schodkowej w Egipcie.Fałszywe Monumenty Znajdujące się koło Piramidy Schodkowej w Egipcie.

Temple of Kalabsha. Około 50 km na płd. od Asuanu, Egipt. Niedokończona rzeźba świątyni w litej, miękkiej wówczas skale, wykonana pod wpływem bliskości Księżyca ok. 2600–2400 BC. Temple of Kalabsha. Około 50 km na płd. od Asuanu, Egipt. Niedokończona rzeźba
świątyni w litej, miękkiej wówczas skale, wykonana pod wpływem bliskości Księżyca ok. 2600–2400 BC.

StonehengeStonehenge.

I rozpętało się piekło! Bo uczą o siusiakach i pisiach w przedszkolach! Słuszne, anatomiczne lalki z siusiakami i z pisiami w polskich przedszkolach to zwycięstwo normalności i realizmu nad religijnymi zniekształceniami rzeczywistości! I rozpętało się piekło! Bo uczą o siusiakach i pisiach w przedszkolach! Słuszne, anatomiczne lalki z siusiakami i z pisiami w polskich przedszkolach to zwycięstwo normalności i realizmu nad religijnymi zniekształceniami rzeczywistości!

Królowa Polski.

Polska szkoła publiczna w roku 2017 – po delegalizacji Kościoła katolickiego.Polska szkoła publiczna w roku 2017 – po delegalizacji Kościoła katolickiego.

Tęcza Szatana. Kurwa, teraz chcą nam wmówić, że to Pambóg wypromował tą pedalską tęczę zboczeńców…Tęcza Szatana. Kurwa, teraz chcą nam wmówić, że to Pambóg wypromował tą pedalską tęczę zboczeńców…

KURWA, ZNOWU PROMUJĄ PEDALSKĄ TĘCZĘ ZBOCZEŃCÓW!KURWA, ZNOWU PROMUJĄ PEDALSKĄ TĘCZĘ ZBOCZEŃCÓW!

Pope Benedict XVI. Hello Kitty. By Jerzy Kijewski, New York 2013Pope Benedict XVI. Hello Kitty. By Jerzy Kijewski, New York 2013. http://www.facebook.com/jerzy.kijewski

 

 

 

 

ANTROPOLOGIA UKRYWA PRAWDĘ O NEANDERTALCZYKACH. ANTROPOLOGIA UKRYWA PRAWDĘ O NEANDERTALCZYKACH. Nieustannie publikuje zniekształcone i nierzeczywiste porównania głowy/czaszki neandertalczyka i człowieka współczesnego – prezentując neandertalczyka z ok. dwa razy mniejszą głową/czaszką, i ludzką, krótką, płaską twarzą. Taki neandertalczyk nigdy nie istniał. Miał on ponad dwa razy większą głowę/czaszkę od współczesnego człowieka i znacznie wydłużoną, „małpią” twarz.

Dagger Hominid Species. Human ancestors. Dagger Hominid Species. Human ancestors.

HUMAN ANCESTORS. Omo Kibish, Ethiopia. The first pressure flaking.HUMAN ANCESTORS. Omo Kibish, Ethiopia. The first pressure flaking.

 

CZŁOWIEK Z JANISŁAWIC i Gatunek Homo Sapiens.CZŁOWIEK Z JANISŁAWIC i Gatunek Homo Sapiens.

Kiedy Hominidy Stały się Ludźmi. Holocen, plejstocen.Kiedy Hominidy Stały się Ludźmi. Holocen, plejstocen.

If H. erectus, H. heidelbergensis and Neanderthal never embedded theirs stone hand axes in bone handles, it means that they were not humans but hominids living exclusively on an instinctive level.If H. erectus, H. heidelbergensis and Neanderthal never embedded theirs stone hand axes in bone handles, it means that they were not humans but hominids living exclusively on an instinctive level.

Jeśli H. erectus, H. heidelbergensis i neandertalczycy nigdy nie osadzali swych pięściaków w kościanych rękojściach, świadczy to, że nie byli ludźmi, lecz hominidami żyjącymi  wyłącznie na poziomie instynktu.Jeśli H. erectus, H. heidelbergensis i neandertalczycy nigdy nie osadzali swych pięściaków w kościanych rękojściach, świadczy to, że nie byli ludźmi, lecz hominidami żyjącymi  wyłącznie na poziomie instynktu.

Człowiek pochodzi od małpy. I Bóg pochodzi od małpy.Człowiek pochodzi od małpy. I Bóg pochodzi od małpy.

Objawy Nieleczonego Katolicyzmu Uderzają w Społeczeństwo Próbami Koszmaryzacji Architektury Osiedli MieszkaniowychObjawy Nieleczonego Katolicyzmu Uderzają w Społeczeństwo Próbami Koszmaryzacji Architektury Osiedli Mieszkaniowych.

Jezus nie dał przykładu.Jezus nie dał przykładu.

KATECHEZA W SZKOLEKATECHEZA W SZKOLE

STOP PEDOFILOM – KOŚCIÓŁ BELZEBUBA.STOP PEDOFILOM – KOŚCIÓŁ BELZEBUBA.

STOP SZKODLIWEJ SPOŁECZNIE EWANGELIZACJI! Wiara w Boga – rdzeń wszelkiej magii i paranoi.STOP SZKODLIWEJ SPOŁECZNIE EWANGELIZACJI! Wiara w Boga – rdzeń wszelkiej magii i paranoi.

PARANOJA RELIGIJNA JEST SZKODLIWA SPOŁECZNIE.PARANOJA RELIGIJNA JEST SZKODLIWA SPOŁECZNIE.

Śmierć Boga.Śmierć Boga.

Giza, Egipt.

Epoka Miękkich Skał. Petra, Jrdania. Kolosalne rzeźby w litej, miękkiej (ok. 2700–2100 BC), skale. Jest to skała piaskowa (7 stopni w skali Mohsa) – jedna z najtwardszych skał. Some rights reserved by ianloic

Acqua Felice, Rome.

Acqua Felice, Rome.

Łuk Tytusa, Forum Romanum, Rzym.

ANTROPOLOGIA UKRYWA PRAWDĘ O NEANDERTALCZYKACH.

Źródło Łaby, Czechy.

Łuk Septymiusza Sewera, Forum Romanum, Rzym.

Sacsahuaman, PeruSacsahuaman, Peru. Creative Commons Autor: sancho_panza

Kolejny Nonsens Archeologii – grot oszczepu sprzed 500 tys. lat.

Zamek Hardwick Old Hall, Anglia. Betonowe, ozdobne implanty, na ścianach oszpeconych
w Okresie Zniszczeń, ok. 2500-2400 BC, chroniły monument przed “diabłem”. Some rights reserved by drewkeavey

Angkor Vat. Kambodża. Monolityczne monumenty sprzed ok. 2700-2500 BC. Oszpecenia powstałe w Okresie Zniszczeń, ok., 2500-2400 BC, zabezpieczono, przed „diabłem”, betonowym implantem. By eileentea

ILORAZ INTELIGENCJI PURPUROWEJ EMINENCJI (MYŚL TYSIĄCLECIA) „Niewiara i ateizm są stanem nienormalnym człowieka”, Józef Glemp, kardynał i prymas Polski

NIE LUBIĘ JEZUSA

EPILOG SPRAWY JASIA ATEISTY

Seti Temple, Qurna, Egipt. Some rights reserved by kairoinfo4u

Świątynia Setiego I, Qurna, Egipt. Some rights reserved by kairoinfo4u

Pierwszy Pylon, Karnak, Egipt. Some rights reserved by kairoinfo4u

Temple of Merenptah, Luksor, Teby Zachodnie, Egipt. By Hanne7

Kolosy Memnona, Egipt. Rzeźby wykonane ok. 2700–2400 BC. Uważa się, że posągi zostały wykonane z bloków kwarcytu w kamieniołomach Gebel El-Ahmar w Kairze. By konde

Kolosalny posąg (północny), Amenhotepa III w Kom el Hetan, Teby Zachodnie, Luksor, Egipt. Niedokończona rzeźba wykonana ok. 2400–2100 BC. Znajduje się 100 m za dwoma Kolosami Memnona. Wydobyta spod ziemi w 2004 r. i ustawiona w 2012 r. Wysokość: 13 m. Uważa się, że rzeźba została wykonana z bloku kwarcytu w kamieniołomach Gebel El-Ahmar w Kairze.

Kolosalny posąg (północny), Amenhotepa III w Kom el Hetan, Teby Zachodnie, Luksor, Egipt. Niedokończona rzeźba wykonana ok. 2400–2100 BC. Znajduje się 100 m za dwoma Kolosami Memnona (w tle). Wydobyta spod ziemi w 2004 r. i ustawiona w 2012 r. Wysokość: 13 m. Betonowe, białe klamry magiczne zainstalowane na zarysowaniach wykonanych przez „diabła” wskazują, że kolosy pochodzą z tego samego okresu co Piramida Cheopsa i Wielki Sfinks w Gizie, które także mają podobne białe klamry magiczne. Uważa się, że rzeźba została wykonana z bloku kwarcytu w kamieniołomach Gebel El-Ahmar w Kairze.

Kolosalny posąg Ramzesa II w Memfis (1905) – TIMEA, wykonany ok. 2400–2100 BC. Czyżby wielki posąg został umieszczony na kamieniach ułożonych bez zaprawy? Oczywiście, że nie. Oryginalny posąg Ramzesa II w Memfis częściowo zniszczono, zabierając go do Muzeum w Memfis. W muzeum dopuszczono się kolejnej mistyfikacji, doklejając do głowy posągu jakąś podejrzaną czapkę, zaś na czole zainstalowano wizerunek węża-ureusza, których oryginalny posąg nie miał. Creative Commons Autor: Dunning, H.W. (Photographer)

Oryginalny posąg Ramzesa II w Memfis częściowo zniszczono, zabierając go do Muzeum w Memfis. W muzeum dopuszczono się kolejnej mistyfikacji, doklejając do głowy posągu jakąś podejrzaną czapkę, zaś na czole zainstalowano wizerunek węża-ureusza, których oryginalny posąg nie miał. Creative Commons Autor: Wknight94 talk

WIARA CZYNI CZUBA Kto ma wiarę, ten grzęźnie w bagnie religii. Kto nie ma wiary — ten szuka wiedzy. Some rights reserved by monstro

Inteligentni ludzie, którzy tworzyli religie i pisali Biblię…

Chiński Mur, Beijing, ok. 2400–2100 BC. ©2009 Rice University

Epidauros, Grecja. Some rights reserved by *clairity*

Odeon w Lyonie, Francja. Około 2400–2100 BC. Źródła błędnie podają, że Lyon został założony przez Rzymian w 43 p.n.e. By Burleigh

Les Tablettes dolmen, Bretania, Francja. Dolmen pusty w środku. Creative Commons Author: olier62

Dolmen de La Casa Encantada, Hiszpania. Górny fragment dolmenu został ulepiony z  neolitycznego betonowego konglomeratu, co wyraźnie widać gołym okiem. By dolmenhir

Dolmen de La Casa Encantada, Hiszpania. Górny fragment dolmenu został ulepiony z  neolitycznego betonowego konglomeratu, co wyraźnie widać gołym okiem. By -mYr-

Tanis, Egipt. By Prof. Mortel

Około 40 km na płn. zachód od Rzymu. By magistrahf

Menhir do Vale de Maria Pais, Portugalia. By -mYr-

Levallois knive. The flaking technique (wrongly attributed to Neanderthals), known as the La Quina retouch was first found at this important site and is characterised by a stepped, scalar retouch on the edges of knifes.Levallois knive. The flaking technique (wrongly attributed to Neanderthals), known as the La Quina retouch was first found at this important site and is characterised by a stepped, scalar retouch on the edges of knifes. http://donsmaps.com/laquina.html

Australopithecus afarensis.

Australopithecus Afarensis.

Australopithecus Boisei.

Australopithecus Boisei.

.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s